ART / Watercolor paintings & Drawings / Bildrullar 13051456

nr 1305 1456

Bildrullar

3 pcs, China. Length: 150-190 cm. Width: 46-70 cm, wear, damages.

3 st, Kina. Längd: 150-190 cm. Bredd: 46-70 cm

Condition: slitage, skador

SEK 1600

Monday February 3 2020
at 19:13:03